Toros Mahallesi 818 Sok No:7 / Konyaaltı / Antalya

Hakkımızda

Priscilla otel Smart Flats

Hizmet Politikamız

Apart Otel konseptini  geliştiren yepyeni bir bakış açısına sahiptir.. Özgün ve yüksek kalıte standartlarında yaşam alanlarına sahip Smart Flats, konuklarının çağdaş yaşam ve barınma ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılar, özel yaşamlarına saygıyı ve değer katmayı ilke edinir. Onların rahatını, konforunu ve memnuniyetini tüm hizmetlerinde esas alır.

Hizmet Politikamız

Priscilla otel, Otelcilik sektöründe Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almayı hedeflemekte olup şirketimiz, göstermiş olduğu faaliyet ve hizmetlerini yürütürken müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Vizyonumuz

Priscilla otel, Geleneksel misafirperverlik anlayışını çağdaş bir yorumla sentezleyip konukların mutlu bir şekilde ayrılması için planlanmış, olmak isteyeceğiniz mekan haline dönüştürülmüştür. Kültürün,  tarihin, sanatın ve doğanın buluştuğu Antalya’yı, adına yakışır bir tesisle ve hizmetle tanıtmak en önemli hedefimizdir.

Priscilla otel Hakkımızda

2012 yılı Mayıs ayından itibaren bir aile işletmesi olarak kurulan ve her geçen gün büyüyerek bugün iki ayrı apartmanda toplam 22 daire ile Antalya’nın en gelişen bölgesi olan Liman ve Gürsu bölgesinde günlük, haftalık, aylık kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Dairelerimiz tamamen özel dekore edilerek konuklarımızın maksimum konforu gözetilmiştir.
Diğer aynı hizmeti veren işletmelerde olmayan smart 3D led TV, gizli ışık sistemleri, elektrikli panjur, taş döşeme, cappucino-expresso makinesi, inverter sessiz güçlü klimalar, full mutfak ekipmanı, çeşitli tiplerdeki dairelerimizde müşterilerimizin hizmetine sunulmaktır.
Konum olarak da sahile sadece 150 metre yürüme mesafesinde olup 150 metrelik bir yarıçap içinde süper market, kafe – restoran, açık fitness ve çocuk parkı vardır.

Taksi durağıda yine sadece 50 metre mesafededir .

Sosyal Ağlar
Yat Turu ve Gezi
Art & Design
Müşteri Seçme Nedenleri

Dairelerimizin en yüksek standarda göre tasarlanmış ve döşenmiş olmasına rağmen fiyatlarımız gayet uygundur. En iyi konumun ve düşük fiyatlı ve mükemmel yaşam koşullarının birleşimi, birçok müşterinin Priscilla otel’ su seçmelerinin nedenleri arasındadır.

Rahatlık Sözkonusu İse

Priscilla otel , kısa veya üzün süreli iş gezileri ve tatil konaklamaları için ideal bir seçimdir. Misafirlerimiz, otelin elverişliliğiyle birleşen tam hizmetli dairelerimizin ortamının ve yaşam biçiminin keyifli ve rahat bir atmosferde tadına varmaktadırlar. Smart Flats sigara içilmeyen bir ortamdır.

Hem samimi hem de lüks

Priscilla otel, hem samimi hem de lüks olan minimalist bir estetiği yansıtmaktadır. Her dairenin bireysel bir karakteri vardır ve her birisi yemek yiyebileceğiniz ve dinlenebileceğiniz uyumlu bir alan olması için tasarlanmıştır. Modern otel tasarımımız, ayrıntıya önem veren ve pratiklik ve işlevselliğe odaklanan şık Avrupai dekoru içermektedir.

Konaklama

Genel Özellikler

Tüm odalar klima ve buzdolabı ile donatılmıştır.
Her odada duş ve saç kurutma makinesi içeren bir özel banyo vardır.
Dairelerde yemek yeme alanı içeren bir mini mutfak ve kanepeli bir oturma alanı mevcuttur.

Konaklama Konforu

Türkiye’nin muhteşem tatil yöresi Antalya Konyaaltın’da bulunan Priscilla otel Otel, sunduğu kaliteli hizmetle, güneş, deniz ve tarihin her yönüyle tadını çıkararak tatilinizi unutulmaz anlara dönüştürürken; aradığınız konfor, rahatlık ve huzur içerisinde dinlenmenizi sağlamaktadır.